Ako sa k nám dostanete?


Bratislava


Hudobné múzeum sídli na Žižkovej ulici č. 18 v Bratislave.

Na tejto ulici sídlia aj ďalšie tri múzeá SNM, a to Archeologické múzeum, Múzeum kultúry Maďarov na Slovensku a Múzeum kultúry karpatských Nemcov. Návštevu múzeí možno spojiť (jednotné vstupné do všetkých múzeí). 

Žižkova ulica sa nachádza pod hradným kopcom pri nábreží Dunaja. Najbližšie zastávky MHD: zastávka autobusov a električiek pod Novým mostom (Most SNP), električky č. 4, 12, autobusy č. 70, 88, 29, 37, 38, 80. Autobus č. 39 a 31 stojí pri pamätníku Chatama Sófera, ktorý je neďaleko múzea.

Dolná Krupá

Obec Dolná Krupá sa nachádza 11 km severne od krajského mesta Trnava, asi 60 km od hlavného mesta SR Bratislavy.

Individuálna doprava
Z Trnavy: smer Jaslovské Bohunice, pri vychádzaní z mesta odbočka z posledného kruhového objazdu na Špačinskej ceste; cesta 3. triedy vedie priamo do Dolnej Krupej;

Od Senice: smerom na Trnavu po ceste 1. triedy č. 51, v obci Trstín za kostolom odbočka vľavo na Vrbové a Piešťany – cesta 2. triedy č. 502, ďalej prvá odbočka vpravo na cestu 3. triedy smerom na Hornú a Dolnú Krupú;

Od Piešťan: smerom na Trnavu, v Trnave smerom na Jaslovské Bohunice a ďalej ako smerom z Trnavy po ceste 3. triedy;

Od Vrbového, resp. Chtelnice: po ceste 2. triedy č. 502 na Vrbové a Trstín, za obcou Naháč odbočka vľavo na cestu 3. triedy smerom na Hornú a Dolnú Krupú.

Hromadná doprava
Autobusové spojenie z Trnavy z autobusovej stanice (susediacej so železničnou stanicou), zastávka č. 8.


Zväčšiť mapu