Výsledky krajského kola dejepisnej olympiády

od 24. 3. 2018 do 31. 3. 2018


Kategória A (listina na stiahnutie (XLS, 48,1 kB))
poradie
meno škola pís. test samostatná pís. práca body spolu
1. Martin Havlík Gymnázium Varšavská cesta, Žilina 32 47 79
2. Andrej Lendóci Gymnázium sv. Františka s Assissi, Žilina 33 44 77
3. Ján Laco Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 28 45 73
4. Daria Vrábková Obchodná akadémia Ružomberok 16 45 61
 

Kategória B (listina na stiahnutie (XLS, 48,1 kB))
poradie
meno škola pís. test samostatná pís. práca body spolu
1. Matejka Martin Gymnázium sv. Andreja v Ružomberku 32 44 76
2. Simona Böhmová  Gymnázium Varšavská cesta, Žilina 26 47 73
3. Radka Lichnerová Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha Martin 29 39 68
4. Róbert Remias Gymnázium Rajec 24 37 61

Kategória C (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie  meno škola Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
Test z regionálnej histórie Test spolu
1. Škuta Andrej ZŠ Bukovina, Turzovka 86  10 96
2. Adamík Radovan  ZŠ Ul. mieru Bytča  84 10 94
3. Krakovská Mária  Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok 83 9 92
4. Hnila Boris   ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice 80 9 89
5. Pauer Andrej   ZŠ P. O. H. Trstená 78 9 87
6. Nevedelová Gabriela  ZŠ Karpatská 77 9 86
7. Marček Tomáš  Gymnázium J. Lettricha, Martin 77 9 86
8. Sivčáková Veronika  ZŠ a MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné  74 9 83
9. Krčula Ondrej  Gymnázium J. Lettricha, Martin  75 7 82
10. Hromo Samuel  Gymnázium Varšavská cesta  72 6 78
11. Močárnik Viliam  ZŠ P. O. H. Trstená  68 6 74
12. Kušanová Monika  ZŠ a MŠ Štiavnik  66 8 74
13. Veselovská Michaela  Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok  67 6 73
14. Kamnišťáková Aneta  ZŠ Mládežnícka 1343, Krásno nad Kysucou  65 7 72
15. Resutíková Ester  ZŠ a MŠ Oravské Veselovské 67 2 69
16. Škultéty Matej  Clementisova, KNM  61 4 65
17. Čupková Katrína  ZŠ a MŠ Hradná ulica, Liptovský Hrádok 59 5 64
18. Mordel Michal  ZŠ Kukučína, SNP 1199/36, Dolný Kubín  56 62
19. Fillová Dominika  Gymnázium M. Galandu  53 6 59
20. Smoleňová Silvia ZŠ a MŠ Malatiná, Dolný Kubín 45 9 54
21. Borošová Adriana  ZŠ a MŠ Hradná ulica, Liptovský Hrádok 46 4 50
22. Ochodničanová Petra Povina 33 2 35

Kategória D (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie meno škola Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
Test z regionálnej histórie Test spolu
1. Vavrinec Michal  ZŠ Ústredie 976 Klokočov 79 7 86
2. Droppa Matej  Gymnázium M. M. Hodžu, LM 74 8 82
3. Stašš Blažej CZŠ sv. apoštola Pavla Sihelné 73 8 81
4. Zuber Jakub Ján Gymnázium Bytča 68 7 75
5. Loboz Marek Katolícka ZŠ a MŠ A. Bernoláka, Martin 70 4 74
6. Podmanická Nadežda ZŠ a MŠ Stará Bystrica 64 7 71
7. Janco Martin ZŠ Martinská 68 2 70
8. Koniarová Soňa Gymnázium Varšavská cesta 63 7 70
9. Dudášiková Vanesa ZŠ Hruštín 63 7 70
10. Motýľ Gracjan ZŠ Liesek 59 9 68
11. Mendel Šimon ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice 63 3 66
12. Pukáčová Martina ZŠ P. Škrabáka, M. Hattalu 2151 Dolný Kubín 58 8 66
13. Hoferica Damián Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín 57 6 63
14. Prokša Adam ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice 56 6 62
15. Letaši Maroš ZŠ RD Trstená 53 8 61
16. Müllerová Martina Spojená škola, Ul. M. R. Štefánika, Vrútky 56 5 61
17. Lizúch Peter ZŠ Ul. ČS. Brigády, LM 55 4 59
18. Nemešová Miriam ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok 53 6 59
19. Černák Dávid ZŠ a MŠ, Školská 98, Ľubochňa 50 6 56
20. Caránková Júlia ZŠ El. Lániho Bytča 35 7 42

Kategória E (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie meno škola Test z vybraného učiva
a monotematickej časti

 

Test z regionálnej histórie

 

Test spolu
1. Muščík Samuel ZŠ P. O. H. Trstená 77 8 85
2. Glombíková Soňa ZŠ s MŠ Rabčice 72 6 78
3. Urbaník Jonáš ZŠ Karpatská 66 10 76
4. Veselovská Kristína ZŠ Hruštín 67 8 75
5. Vorek Ondrej ZŠ Vyšný koniec 969, Čierne 66 7 73
6. Pavlík Šimon ZŠ a MŠ Kotešová 65 7 72
7. Potočár Ján ZŠ Oščadnica 64 7 71
8. Hrabal Patrik ZŠ s MŠ J.D. Matejovie, Liptovský Hrádok 62 8 70
9. Kocanová Barbora Gymnázium J. Lettricha, Martin 59 8 67
10. Chrobák Alexander Gymnázium M. Galandu 58 6 64
11. Martinček Jakub Gymnázium P.O. Hviezdoslava D. Kubín 59 5 64
12. Pribilová Patrícia ZŠ El. Lániho Bytča 54 5 59
13. Filová Mária Anastázia Gymnázium sv. Andreja, Nám. A. Hlinku 5, Ružomberok 55 2 57
14. Ondruš Matej ZŠ s MŠ Hurbanova ul., Martin 49 8 57
15. Chodelka Dávid ZŠ Karpatská 47 8 55
16. Oceláková Ella ZŠ s MŠ Svätý Kríž 52 2 54
17. Majerčáková Ema ZŠ Zuberec 45 2 47
18. Mikolajová Adriána Horný Vadičov 43 1 44
19. Ochodničánová Mária ZŠ Povina 32 3 35
20. Žubor Patrik ZŠ P. Škrabáka, M. Hattalu 2151, Dolný Kubín 26 8 34


Gratulujeme!