Otváracia konferencia grantového projektu HraMoKaPlus - Obnova priestorov barokového kaštieľa na hrade Modrý Kameň pre tradície slovenského hračkárstva a bábkarstva v remeselných dielňach, výrobu a predaj regionálnych produktov

21. 5. 2021, 10:00


Slovenské národné múzeum – Múzeum bábkarských kultúr a hračiek hrad Modrý Kameň Vás pozýva na otváraciu konferenciu grantového projektu HraMoKaPlus - Obnova priestorov barokového kaštieľa na hrade Modrý Kameň pre tradície slovenského hračkárstva a bábkarstva v remeselných dielňach, výrobu a predaj regionálnych produktov.

Konferencia sa uskutoční dňa 21. mája 2021 v čase od 10.00 do 12.00 h prostredníctvom on-line platformy ZOOM.

Projekt je podporený z Finančného mechanizmu Európskeho hospodárskeho priestoru 2014-2021 a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci programu „Podnikanie v oblasti kultúry, kultúrne dedičstvo a kultúrna spolupráca."

Cieľom projektu je obnova kultúrneho dedičstva - severného krídla barokového kaštieľa a ponúknuť aktivity a služby v historickom interiéri pre návštevníkov aj pre miestnu komunitu. Severné krídlo kaštieľa získa pôvodný vzhľad a nové kreatívne, relaxačné a reprezentatívne priestory budú sprístupnené verejnosti.

Zaregistrovať sa na konferenciu môžete prostredníctvom linku:
https://zoom.us/webinar/register/WN_G41OXhcBQT2YvuSq1enxNA

Účasť na konferencii je bezplatná, počet je obmedzený na 100 registrovaných účastníkov. Konferencia bude tlmočená do anglického jazyka cez samostatný kanál.

Tešíme sa na Vašu účasť! 

Pozvánka  (JPG, 971,5 kB)
Invitation (JPG, 977,6 kB)