Andrea Zimányiová & Band „Okno do duše“

od 11. 5. 2019, 18:00 do 12. 5. 2019, 07:00


SNM – Múzeum Červený Kameň v spolupráci s agentúrou Art-Music Vás pozývajú na koncert Andrey Zimányiovej & Band, ktorý sa uskutoční v sobotu 11. mája 2019 o 18.00 hod. v Rytierskej sále hradu Červený Kameň.

Slovenská multižánrová speváčka Andrea Zimányiová si pre svojich fanúšikov pripravila v majestátnom priestore Rytierskej sály na Červenom Kameni výber obľúbených šansónovo-jazzových piesní zo svojho debutového albumu „Okno do duše" v sprievode svojej kapely.

Na koncerte zaznie autorská tvorba od Juraja Buriana, Adrieny Bartošovej a iných. Žánrovo pestré a inštrumentálne nápadité diela s vynikajúcimi domácimi textami od Zora Laurinca, s presahom k iným žánrom, sú zárukou jedinečného koncertu.

Koncert nadväzuje na tradíciu šírenia idey Šansónových večerov režiséra Jozefa Bednárika, pre ktorého bola Andrea Zimányiová akýmsi precítením a naplnením myšlienky spievaného šansónu. S úctou a odkazom k spievanému šansónu tak zaznejú obľúbené Bednárikove šansóny a nová tvorba talentovanej speváčky.

Účinkujú:
Andrea Zimányiová-spev, Katarína Sečkárová-gitara, Anton Zajaček-bicie, Tamás Belicza-basova gitara, Erik Dimitrov-klavír, Viliam Majer-akordeón

Cena vstupenky: 12 €
Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v pokladni na nádvorí hradu alebo rezervovať na objednavkymck@gmail.com

Srdečne Vás pozývame.