Ponuka online vzdelávania v SNM-MŽK-Múzeu holokaustu v Seredi


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE PRI OBJEDNÁVANÍ VZDELÁVANIA A O JEHO PRIEBEHU

Trvanie vzdelávania: od 40 do 90 min. (podľa vašich potrieb a možností – požadovanú dĺžku trvania vzdelávania je potrebné uviesť vopred v objednávkovom formulári).

Cena: 1€/žiak(študent) - bližšie informácie o vzdelávacích programoch nájdete v dokumente s názvom Ponuka vzdelávania (plagát).

Softvér: Google Meet, Zoom, MS Teams (ďalšie po dohode); vyučujúci pošle pozývací link (pozvánku) na mail pedagógovi múzea aspoň 10 min. pred začatím vzdelávania.

Postup pri objednávaní:
1) Mailom na peter.vanko@snm.sk nahlásiť žiadaný termín – ak bude voľný, pošleme potvrdzujúci mail. Ak daný termín bude obsadený, budeme vás kontaktovať mailom a dohodneme najbližší možný termín. Preto je dôležité, aby ste, prosím, do prvého mailu napísali vaše meno, tel. kontakt a názov školy.
2) Najneskôr deň pred začatím vzdelávania prosíme odoslať vyplnený objednávkový formulár  na adresu jana.velka@snm.sk a peter.vanko@snm.sk, aby sme na základe fakturačných údajov vedeli vystaviť faktúru, ktorú po absolvovaní vzdelávania odošleme na adresu školy.

Ponuka vzdelávania (plagát) (PNG, 3,3 MB)

Objednávkový formulár (DOC, 41,0 kB)