Príbeh o troch bratoch

24. 10. 2022

Príbeh o troch bratoch

SNM – Múzeum Červený Kameň Vás pozýva na netradičné scénické prehliadky. Tentokrát Vám vyrozprávame Príbeh o troch bratoch. Prehliadky sa budú odohrávať v pivničných priestoroch hradu v dňoch 30. októbra až 1. novembra 2022 v čase od 12.00 do18.00 h.

Duch miesta Hradu Červený Kameň počas „dušičkovej“ atmosféry znovu oživí storočia mŕtvypríbeh o hľadaní moci a ľudského šťastia a vďaka stretnutiu návštevníkov s čarodejmi ismrťou umožní zhliadnuť najväčšie podzemné priestory v strednej Európe v magicky netradičnom, scénickom prevedení.

Renesančné pivnice Červeného Kameňa, zachované v pôvodnom prevedení, sú ideálnym prostredím pre známy čarodejnícky príbeh o troch bratoch, ktorý v rámci kultovej série o Harrym Potterovi hľadá pôvod takzvaných „darov smrti“. Nachádza ho v rozprávaní o troch čarodejníkoch, ktorí pokorili rieku smrti, a tým zmenili osud celého čarodejníckeho sveta.

Začiatok predstavenia je vždy o 12.00 / 13.00 / 14.00 / 16.00 / 17.00 a 18.00 hodine. Vstupenky si môžete rezervovať na e-mailovej adrese: objednavkymck@snm.sk.

Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

Bližšie informácie

Mgr. Daniel Domorák, PhD.,
kultúrno-propagačný manažér
daniel.domorak@snm.sk
www.hradcervenykamen.sk
www.facebook.com/CervenyKamenHrad

Mediálni partneri SNM 

Rozhlas a televízia Slovenska Tlačová agentúra Slovenskej republiky Aktuality.sk