Vianoce na hrade

14. 12. 2019, 15:00 - 20:00

Vianoce na hrade


Zažite s nami predvianočnú atmosféru na hrade Modrý Kameň. Čaká nás kúsok tradície, zábava aj romantika. 

Navštívi nás Sv. Mikuláš, ktorý príde v tento čas za všetkými deťmi, privezie sa na koči s koňmi a okrem toho, že nás obdaruje, dá nám možnosť previesť sa zimnou krajinou... budete sa tak cítiť ako v rozprávke! Pre našich najmenších máme krásne predstavenie "Dobrú chuť vlk" v podaní profesionálneho Bábkového divadla Na rázcestí z Banskej Bystrice. 

Dospelých zabavia "Tradičné koledy a kultúra Hontu v období Adventu" so štipkou humoru, ktoré sme pripravili v spolupráci s Hontiansko - ipeľským osvetovým strediskom Veľký Krtíš. Veľmi pokojnú a hrejivú atmosféru týchto sviatkov navodí "živý Betlehem" so živou hudbou, ktorý nám predstaví jeden z najznámejších príbehov na svete. 

Pre tých, ktorí neustále niečo vymýšľajú a majstrujú, sme pripravili tvorivú dielňu, ale nie hocijakú. Bude to tvorivá dielňa pod taktovkou Patrika Kozmu, ktorý vyrába neuveriteľné veci z dreva. Čo si pre nás pripravil? Uvidíte! 

Vôňu a chuť Vianoc budete prežívať aj na Vianočnom trhu a možno nájdete maličkosť pre potešenie najmilších. 

Tešíme sa na vás! 

Podujatie sa koná v sobotu 14. decembra 2019 od 15.00 h. 
Vstupné na podujatie je 3 € pre dospelých, 1,5 € pre deti, študentov a dôchodcov. Voľný vstup platí pre deti do 3 rokov a ZŤP.

plagát k podujatiu