NOC MÚZEÍ V KAŠTIELI BETLIAR

15. 5. 2021, 17:00 - 20:30

NOC MÚZEÍ V KAŠTIELI BETLIAR

NOC MÚZEÍ 2021 V KAŠTIELI BETLIAR 🌙
Milí návštevníci, v múzeu sa veľmi tešíme, že prvým podujatím roku 2021 bude už tento víkend oslava múzejníctva a nášho kultúrneho dedičstva - Noc múzeí a galérií 🥳!
V sobotu 15. mája otvoríme náš program o 1⃣7⃣ :0⃣0⃣ slávnostnými fanfárami na počesť 200. výročia narodenia grófa Emanuela I. Andrássyho, jedného z najvýznamnejších členov tohto šľachtického rodu.
Zároveň vás od 17-tej hodiny pozývame na individuálne prehliadky kaštieľa bez výkladu, za zvýhodnenú cenu 3eur/osoba. Prehliadky sa môžete zúčastniť do 2⃣0⃣:3⃣0⃣ .
Vstupné zakúpené v SNM - Múzeu Betliar vám následne počas celej Noci múzeí a galérií umožňuje bezplatnú prehliadku aj vo všetkých ostatných múzeách a galériách zapojených do tohto podujatia.
Po celý čas bude pre vás otvorený aj náš bufet Spanga ☕ a návštevnícke centrum Andoras 🎩, kde môžete získať zaujímavé informácie alebo si zakúpiť suveníry.
Vstup na prehliadku je možný len so správne nasadeným respirátorom 😷. Počet osôb nachádzajúcich sa v jednom čase v expozícii kaštieľa je obmedzený ☝.