FotoFórum 2020

od 12. 11. 2020 do 18. 12. 2020

FotoFórum 2020

Milí priatelia,

keďže epidemiologická situácia nám v tomto roku neumožní uskutočniť plánovanú vernisáž výstavy Fotofórum 2020 v priestoroch nášho múzea za účasti verejnosti - teda Vás, našich návštevníkov a priaznivcov, pripravili sme pre Vás v spolupráci s Devínskonovoveskou televíziou videozáznam o tohtoročnej výstave Fotofórum.

Výstavu Fotofórum Slovenské národné múzeum - Múzeum kultúry Chorvátov na Slovensku organizuje v spolupráci s kultúrnym zariadením Istra Centrom v Devínskej Novej Vsi každoročne v novembri a v tomto roku sa uskutoční už po dvanásty raz.
Výstava je prehliadkou vybraných fotografií, ktoré sú sústredené na webovom portáli http://fotoforum.istracentrum.sk. Na tomto webovom portáli môžu registrovaní účastníci prezentovať svoje fotografie, hodnotiť fotografie ostatných, zapájať sa do diskusií a tým skvalitňovať nielen svoje, ale aj práce ďalších registrovaných fotografov.


https://www.youtube.com/watch?v=aftXVF95d_I&list=PLofonjNILTCQShTXcnecMdwGqb8nHmLXm&index=2

Výstavu Fotofórum môžete vzhliadnuť vo výstavných priestoroch nášho múzea do 18. 12. 2020 počas otváracích hodín múzea. Tešíme sa na Vašu návštevu!