Prezenčné a online vzdelávanie v Múzeu holokaustu v Seredi

Prezenčné a online vzdelávanie v Múzeu holokaustu v Seredi

Milí návštevníci, 

kapacita prezenčného vzdelávania zdarma je naplnená. Môžete využiť možnosť online vzdelávania. 

Ďakujeme za pochopenie

Ako postupovať pri objednávaní online vzdelávania

Trvanie vzdelávania: od 40 do 90 min. (podľa vašich potrieb a možností – požadovanú dĺžku trvania vzdelávania je potrebné uviesť vopred v objednávkovom formulári).

Cena: 1 €/žiak(študent) - bližšie informácie o vzdelávacích programoch nájdete v dokumente s názvom Ponuka vzdelávania prezenčne a online.

Softvér: Google Meet, Zoom, MS Teams (ďalšie po dohode); vyučujúci pošle pozývací link (pozvánku) na mail pedagógovi múzea aspoň 10 min. pred začatím vzdelávania.

1) Mailom na peter.vanko@snm.sk nahlásiť žiadaný termín – ak bude voľný, pošleme potvrdzujúci mail. Ak daný termín bude obsadený, budeme vás kontaktovať mailom a dohodneme najbližší možný termín. Preto je dôležité, aby ste, prosím, do prvého mailu napísali vaše meno, tel. kontakt a názov školy. 

2) Najneskôr 2 dni pred začatím vzdelávania prosíme odoslať vyplnený objednávkový formulár pre online vzdelávanie(3b) na adresu jana.velka@snm.sk a peter.vanko@snm.sk, aby sme na základe fakturačných údajov vedeli vystaviť faktúru, ktorú po absolvovaní vzdelávania odošleme mailom. Prosíme o dôsledne vyplnenie objednávkového formulára vrátane kontaktu na ekonomického pracovníka školy (e-mail a tel. č.). 

Ponuka vzdelávania 
Objednávkový formulár pre online vzdelávanie (PDF, 195,1 kB)
(PDF, 150,7 kB)