Výsledky krajského kola dejepisnej olympiády
od 24. 3. 2018, 19:35 do 31. 3. 2018, 19:35
Kategória A (listina na stiahnutie (XLS, 48,1 kB))
poradie |
meno | škola | pís. test | samostatná pís. práca | body spolu |
1. | Martin Havlík | Gymnázium Varšavská cesta, Žilina | 32 | 47 | 79 |
2. | Andrej Lendóci | Gymnázium sv. Františka s Assissi, Žilina | 33 | 44 | 77 |
3. | Ján Laco | Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš | 28 | 45 | 73 |
4. | Daria Vrábková | Obchodná akadémia Ružomberok | 16 | 45 | 61 |
Kategória B (listina na stiahnutie (XLS, 48,1 kB))
poradie |
meno | škola | pís. test | samostatná pís. práca | body spolu |
1. | Matejka Martin | Gymnázium sv. Andreja v Ružomberku | 32 | 44 | 76 |
2. | Simona Böhmová | Gymnázium Varšavská cesta, Žilina | 26 | 47 | 73 |
3. | Radka Lichnerová | Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha Martin | 29 | 39 | 68 |
4. | Róbert Remias | Gymnázium Rajec | 24 | 37 | 61 |
Kategória C (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie | meno | škola | Test z vybraného učiva a monotematickej časti |
Test z regionálnej histórie | Test spolu |
1. | Škuta Andrej | ZŠ Bukovina, Turzovka | 86 | 10 | 96 |
2. | Adamík Radovan | ZŠ Ul. mieru Bytča | 84 | 10 | 94 |
3. | Krakovská Mária | Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok | 83 | 9 | 92 |
4. | Hnila Boris | ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice | 80 | 9 | 89 |
5. | Pauer Andrej | ZŠ P. O. H. Trstená | 78 | 9 | 87 |
6. | Nevedelová Gabriela | ZŠ Karpatská | 77 | 9 | 86 |
7. | Marček Tomáš | Gymnázium J. Lettricha, Martin | 77 | 9 | 86 |
8. | Sivčáková Veronika | ZŠ a MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné | 74 | 9 | 83 |
9. | Krčula Ondrej | Gymnázium J. Lettricha, Martin | 75 | 7 | 82 |
10. | Hromo Samuel | Gymnázium Varšavská cesta | 72 | 6 | 78 |
11. | Močárnik Viliam | ZŠ P. O. H. Trstená | 68 | 6 | 74 |
12. | Kušanová Monika | ZŠ a MŠ Štiavnik | 66 | 8 | 74 |
13. | Veselovská Michaela | Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok | 67 | 6 | 73 |
14. | Kamnišťáková Aneta | ZŠ Mládežnícka 1343, Krásno nad Kysucou | 65 | 7 | 72 |
15. | Resutíková Ester | ZŠ a MŠ Oravské Veselovské | 67 | 2 | 69 |
16. | Škultéty Matej | Clementisova, KNM | 61 | 4 | 65 |
17. | Čupková Katrína | ZŠ a MŠ Hradná ulica, Liptovský Hrádok | 59 | 5 | 64 |
18. | Mordel Michal | ZŠ Kukučína, SNP 1199/36, Dolný Kubín | 56 | 6 | 62 |
19. | Fillová Dominika | Gymnázium M. Galandu | 53 | 6 | 59 |
20. | Smoleňová Silvia | ZŠ a MŠ Malatiná, Dolný Kubín | 45 | 9 | 54 |
21. | Borošová Adriana | ZŠ a MŠ Hradná ulica, Liptovský Hrádok | 46 | 4 | 50 |
22. | Ochodničanová Petra | Povina | 33 | 2 | 35 |
Kategória D (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie | meno | škola | Test z vybraného učiva a monotematickej časti |
Test z regionálnej histórie | Test spolu |
1. | Vavrinec Michal | ZŠ Ústredie 976 Klokočov | 79 | 7 | 86 |
2. | Droppa Matej | Gymnázium M. M. Hodžu, LM | 74 | 8 | 82 |
3. | Stašš Blažej | CZŠ sv. apoštola Pavla Sihelné | 73 | 8 | 81 |
4. | Zuber Jakub Ján | Gymnázium Bytča | 68 | 7 | 75 |
5. | Loboz Marek | Katolícka ZŠ a MŠ A. Bernoláka, Martin | 70 | 4 | 74 |
6. | Podmanická Nadežda | ZŠ a MŠ Stará Bystrica | 64 | 7 | 71 |
7. | Janco Martin | ZŠ Martinská | 68 | 2 | 70 |
8. | Koniarová Soňa | Gymnázium Varšavská cesta | 63 | 7 | 70 |
9. | Dudášiková Vanesa | ZŠ Hruštín | 63 | 7 | 70 |
10. | Motýľ Gracjan | ZŠ Liesek | 59 | 9 | 68 |
11. | Mendel Šimon | ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice | 63 | 3 | 66 |
12. | Pukáčová Martina | ZŠ P. Škrabáka, M. Hattalu 2151 Dolný Kubín | 58 | 8 | 66 |
13. | Hoferica Damián | Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín | 57 | 6 | 63 |
14. | Prokša Adam | ZŠ a MŠ Školská, Turčianske Teplice | 56 | 6 | 62 |
15. | Letaši Maroš | ZŠ RD Trstená | 53 | 8 | 61 |
16. | Müllerová Martina | Spojená škola, Ul. M. R. Štefánika, Vrútky | 56 | 5 | 61 |
17. | Lizúch Peter | ZŠ Ul. ČS. Brigády, LM | 55 | 4 | 59 |
18. | Nemešová Miriam | ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok | 53 | 6 | 59 |
19. | Černák Dávid | ZŠ a MŠ, Školská 98, Ľubochňa | 50 | 6 | 56 |
20. | Caránková Júlia | ZŠ El. Lániho Bytča | 35 | 7 | 42 |
Kategória E (listina na stiahnutie (XLS, 73,2 kB))
poradie | meno | škola | Test z vybraného učiva a monotematickej časti
|
Test z regionálnej histórie
|
Test spolu |
1. | Muščík Samuel | ZŠ P. O. H. Trstená | 77 | 8 | 85 |
2. | Glombíková Soňa | ZŠ s MŠ Rabčice | 72 | 6 | 78 |
3. | Urbaník Jonáš | ZŠ Karpatská | 66 | 10 | 76 |
4. | Veselovská Kristína | ZŠ Hruštín | 67 | 8 | 75 |
5. | Vorek Ondrej | ZŠ Vyšný koniec 969, Čierne | 66 | 7 | 73 |
6. | Pavlík Šimon | ZŠ a MŠ Kotešová | 65 | 7 | 72 |
7. | Potočár Ján | ZŠ Oščadnica | 64 | 7 | 71 |
8. | Hrabal Patrik | ZŠ s MŠ J.D. Matejovie, Liptovský Hrádok | 62 | 8 | 70 |
9. | Kocanová Barbora | Gymnázium J. Lettricha, Martin | 59 | 8 | 67 |
10. | Chrobák Alexander | Gymnázium M. Galandu | 58 | 6 | 64 |
11. | Martinček Jakub | Gymnázium P.O. Hviezdoslava D. Kubín | 59 | 5 | 64 |
12. | Pribilová Patrícia | ZŠ El. Lániho Bytča | 54 | 5 | 59 |
13. | Filová Mária Anastázia | Gymnázium sv. Andreja, Nám. A. Hlinku 5, Ružomberok | 55 | 2 | 57 |
14. | Ondruš Matej | ZŠ s MŠ Hurbanova ul., Martin | 49 | 8 | 57 |
15. | Chodelka Dávid | ZŠ Karpatská | 47 | 8 | 55 |
16. | Oceláková Ella | ZŠ s MŠ Svätý Kríž | 52 | 2 | 54 |
17. | Majerčáková Ema | ZŠ Zuberec | 45 | 2 | 47 |
18. | Mikolajová Adriána | Horný Vadičov | 43 | 1 | 44 |
19. | Ochodničánová Mária | ZŠ Povina | 32 | 3 | 35 |
20. | Žubor Patrik | ZŠ P. Škrabáka, M. Hattalu 2151, Dolný Kubín | 26 | 8 | 34 |
Gratulujeme!