Ľadové královstvo s Elzou, Annou a Olafom

od 4. 9. 2021, 17:00 do 5. 9. 2021, 16:00

Ľadové královstvo s Elzou, Annou a Olafom

V areáli Kaštieľa Dolná Krupá v rámci projektu TREASURES - Poklady strednej Európy. Kultúra, príroda, hudba podporeného z programu Interreg V-A SK-AT pripravilo SNM-Hudobné múzeum pre návštevníkov kultúrne podujatia pod spoločným mottom PUTOVANIE ZA POKLADMI ako reminiscenciu na spoločnú výstavu Pripraviť sa, poklad, štart!

Pôvodný zámer predstaviť netradičnú i tradičnú kultúru sa vďaka uplynulým úspešným podujatiam (Vrbovskí víťazi a Folklórny súbor Trnafčan) vydaril a počas budúcej soboty 4. septembra od 17,00 h sme pripravili zážitok pre detského diváka, s ktorým budeme spolu s Elsou (Andrea Somorovská), Annou (Lucia Molnárová) a Olafom (Marián Labuda ml.) PUTOVAŤ DO ROZPRÁVKY ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO, ktorá nám pripomenie nielen víťazstvo dobra nad zlom, ale aj skutočnosť, že letné prázdniny končia a po jeseni sa prihlási aj zima.

Podujatie je súčasťou po každej stránke bohatého víkendu, pretože v Dolnej Krupej sa slávia HODY! A kultúrne menu je mimoriadne pestré, môže hodovať každý, ktorý do Dolnej Krupej zavíta.
V sobotu 4.9. už od 13,00 h. sa spred kaštieľa záujemci vyberú spoznávať historické pamätihodnosti obce. O 14,30 h nám v kaštieľskom parku zaznie hudba svetoznámeho a s Dolnou Krupou spojeného skladateľa Ludwiga van Beethovena v podaní Moyzesovho kvarteta a zatlieskame aj sólistovi Opery SND barytonistovi Danielovi Čapkovičovi s korepetítorom Brankom Ladičom.
Ponuku vážnej hudby vystrieda o 17,00 h muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo v podaní slovenských hercov, ktorí svoje hlasy prepožičali hlavným postavám obľúbeného animovaného filmu.
Vo večernom programe, ktorý sa o 20,30 h presunie do Kultúrneho strediska, sa predstaví spevák Bystrík so svojou Bandou a od 23,00 h neopakovateľná piešťanská skupina Slniečko.

Tešiť sa treba aj popoludnie v nedeľu 5. 9 o 14,00 h, kedy sa v Kultúrnom stredisku v spoločnom koncerte predstavia Sima Magušinová (Martausová) a český „vľúdny" pesničkár Pavel Helan.

Srdečne pozývame!