AUGUSTOVÉ VEČERNÉ PREHLIADKY KAŠTIEĽA BETLIAR

od 1. 8. 2020, 09:50 do 30. 8. 2020, 22:00

AUGUSTOVÉ VEČERNÉ PREHLIADKY KAŠTIEĽA BETLIAR

VEČERNÉ PREHLIADKY KAŠTIEĽA BETLIAR

Sobotné večery budú počas augusta venované spoznávaniu neznámych zákutí kaštieľa Betliar. Návštevníkov pozývame na večerné prehliadky po nezvyčajných trasách kaštieľa, ktoré voláme aj „baterkové", pretože ich používanie pri neosvetlených častiach kaštieľa je viac než vítané! Tieto prehliadky bývajú každoročne súčasťou podujatia s názvom Noc múzeí, ktoré sa koná v tretiu májovú sobotu na celom Slovensku. Tohtoročná Noc múzeí sa však z dôvodu pandémie bude konať až v novembri, preto sme sa rozhodli usporiadať špeciálne prehliadky ešte počas letnej sezóny a ponúknuť našim návštevníkom možnosť spoznať kaštieľ a jeho históriu aj z inej strany. Odborní zamestnanci múzea budú počas sobotných večerov návštevníkov sprevádzať mimo klasickej prehliadkovej trasy na miesta, ktoré nie sú pre verejnosť bežne prístupné. Počas prehliadky sa napríklad budeme presúvať medzi poschodiami mimo hlavného schodiska a nazrieme aj do najkrajšieho priestoru kaštieľa − historickej knižnice. Ak máte radi históriu a radi by ste sa dozvedeli čosi viac ako počas bežnej návštevy kaštieľa, baterková prehliadka je niečo pre vás!

Do kaštieľa vás srdečne pozývame počas augusta vždy v sobotu po 20:00.

V prípade záujmu je vstup na prehliadku nutné rezervovať.
Rezervácia je možná na telefónnom čísle 0918 686 634 alebo mailom na adrese judita.krajciova@snm.sk /info@muzeumbetliar.sk
Vstupenky si zakúpite po rezervácii v pokladni kaštieľa denne od 9.30 do 17.30 alebo hodinu pred začiatkom prehliadky (medzi 19.00 a 20.00).

Tešíme sa na Vás!

Otváracie hodiny múzea 

Otvorené podľa sezóny. 
Všetky hodiny

Vstupné do múzea 

Základné vstupné 8 €
Všetko vstupné

Kontakt

e-mail:   betliar@snm.sk 
telefón: +421 58 798 31 18 

Informácie pre návštevníkov

Vstup bez obmedzení.
Viac informácií