Hybaj (opäť) hrabať

27. 4. 2024, 11:00 - 16:00

Hybaj (opäť) hrabať

Už deviaty rok vytvára Slovenské národné múzeum v Martine spolu s OZ Premena v Turci z bývalej botanickej záhrady za Etnografickým múzeom na Malej hore príjemné miesto pre Vaše voľné chvíle. Pomôžte s nami dobrej veci a hybajte hrabať aj Vy!

Po zimnej pauze sa opäť stretneme na podujatí Hybaj hrabať v muzeálnej záhrade v sobotu 27. apríla 2024 od 11.00 do 16.00 hod., aby sme ju pripravili na sezónu. Pridajte sa k nám a pomôžte hrabať lístie či čistiť chodníky. Nebude chýbať hudba, vynikajúce jedlo a Vaše ratolesti si môžu užiť zábavu s animátormi v detskej zóne.

Tešíme sa na Vás v muzeálnej záhrade, v ktorej vykonávajú priebežnú údržbu pracovníci Slovenského národného múzea v Martine počas celého roka, no práve po zime je v nej najviac práce. Spoločnými silami tak skrášlime čarovný a vďaka Vám už nie úplne zabudnutý kus zeme blízko centra mesta Martin.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu programu. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie nekoná. Partnerom podujatia je mesto Martin a OZ Premena v Turci.