Ako sa k nám dostanete?

Vážení návštevníci,

z dôvodu realizácie opráv na horúcovodnom potrubí prebieha v období od 14. marca do 20. marca 2019 (do 22:00 ) úplná uzávierka pre dopravu na miestnej komunikácii Ul. Stavbárska, ktorá je aj prístupovou komunikáciou do MSD.

Ide o úsek od križovatky ul. Stavbárska s cestou I/65 (ul. Kollárova) po vjazd do Strednej odbornej školy obchodu a služieb na ul. Stavbárska. Obchádzková trasa vedie po ul. Kollárova a následne po ul. N. Hejnej, kde sa napojí na ul. Stavbárska.


_________________________________________________________________________________________Autom
z centra Jesenského ulicou, smer Turčianske Teplice (resp. Banská Bystrica) podľa smerových dopravných tabúľ.

MHD
Z Vrútok
zastávka MHD „Vrútky, autobusová stanica“ (nachádza sa pri železničnej stanici). Autobusové linky MHD č. 10, 11, 20, 23 smer sídlisko Ľadoveň.

Pre menšie skupiny do cca 8 osôb odporúčame využiť aj alternatívnu dopravu Martinskou strelou (jazdí až na konečnú zastávku MHD sídlisko Ľadoveň, zastaví na požiadanie).

Z Martina
najbližšia zastávka MHD od železničnej stanice „Hlavná pošta“ (nachádza sa v centre), prípadne zo zastávky diaľkových autobusov na ul. Jesenského (treba prejsť pešo cca 2 min. na zastávku MHD „PRIOR“). Autobusové linky MHD č. 10, 11, 20, 23, 31 41, 56. Pre menšie skupiny do cca 8 osôb odporúčame využiť aj alternatívnu dopravu Martinskou strelou (jazdí až na konečnú zastávku MHD sídlisko Ľadoveň, zastaví na požiadanie).

Z konečnej zástavky MHD Ľadoveň prejdete cez hlavnú cestu, pokračujete cez obchodnú pasáž (Vinotéka, Supermarket Jednota), chodník Vás rovno pomedzi paneláky dovedie za sídlisko ku ceste, ktorá vedie k Jahodníckym hájom a Múzeu slovenskej dediny. Cesta z konečnej zastávky MHD Ľadoveň trvá do Múzea slovenskej dediny pešo cca 30 minút.

  

 
Zväčšiť mapu